FAQ

Mieszkam poza Polską, czy wysyłasz książki na adres zagraniczny?

Niestety nie. Wysyłki realizujemy tylko na adresy w Polsce. Jeśli chcesz zakupić książkę, to zachęcam do zamówień za pośrednictwem rodziny lub znajomych mieszkających pod adresem w Polsce. Na pewno chętnie pomogą i odbierzesz ją przy okazji spotkania lub wyślą ją do Ciebie.

Jak mogę zapłacić za książkę?

Dostępne opcje płatności to przelewy24, przelew tradycyjny i Blik. Jeśli nie masz konta w Polsce zachęcam do porozumienia się z kimś z rodziny lub znajomym z Polski, który z pewnością pomoże w zakupie.

Nie udało mi się opłacić zamówienia, co mam zrobić?

Możesz złożyć nowe zamówienie. Poprzednie zostanie automatycznie anulowane po kilkunastu dniach.

Mam firmę poza Polską, czy otrzymam fakturę?

Nie, książka sprzedawana jest wyłącznie osobom z Polski i firmom prowadzącym działalność w Polsce. Nie prowadzę sprzedaży za granicę. Jeśli mieszkasz w Polsce nie ma problemu z wystawieniem faktury. Wystarczy w koszyku zakupowym podać swoje dane i NIP, a fakturę prześlemy na maila. W razie potrzeby wystawiamy też dla placówek przedszkolnych, szkół i bibliotek faktury pro forma.

Czy książka będzie do kupienia w księgarniach?

Nie, książkę wydałam samodzielnie bez wydawnictwa i będzie do kupienia do wyczerpania nakładu tylko na stronie dziennikzabaw.pl.

Czy będą jeszcze jakieś zniżki na książkę po przedsprzedaży?

Jeśli nakład nie będzie wyczerpany lub na wyczerpaniu, to będzie jakaś zniżka na Black Friday lub przed świętami.

Czy planujesz dodruk książki w tym roku?

Niestety nie. Najszybszy możliwy dodruk będzie w pierwszym lub drugim kwartale 2022 roku. Jeśli chcesz mieć pewność, że wystarczy książek lub planujesz zakup książki na święta jako prezent to najlepiej zamówić książkę już teraz.

Czy w książce są nowe pomysły, czy te z bloga też?

W książce są wydrukowane najlepsze rzeczy z bloga jak na przykład masa porcelanowa, niektóre zabawy i techniki plastyczne z których wiele razy z powodzeniem korzystaliśmy na różne sposoby i nigdy się nie nudziły. Zdjęcia po odliczeniu kilku, a jest ich ponad 400 są nowe.😃

Dodatkowo przepisy podaję odmierzone w szklankach, żeby było łatwiej odmierzyć. Dodałam też porady i wskazówki oraz nowości, których na blogu nie ma i nie będzie, bo są specjalnie przygotowane do książki.

To co najważniejsze wszystko łatwo znajdziecie w spisie treści, więc nie trzeba tracić czasu na wertowanie bloga i szukanie, gdzie był wpis o tym, czy przepis na przykładowo kolorową masę solną. 😍 Przemyślałam wszystko tak, aby książka miała swoją wartość, praktyczność, służyła przez lata, a jednocześnie była pięknie wydana. Twarda oprawa, mnóstwo kolorowych zdjęć, 340 stron i wstążeczki do zaznaczania wybranych projektów. ❤

Czy zabawy i propozycje w książce są podzielone na kategorie wiekowe dla dzieci?

Nie, bo nie przepadam za etykietowaniem. Zabawy ogólnie oceniam jako propozycje dla grupy wiekowej 2-12 lat. Uważam, że rodzice i nauczyciele będą w stanie ocenić umiejętności i możliwości swojego dziecka lub swoich podopiecznych.

W wielu miejscach podpowiadam co jest dla młodszych lub starszych dzieci lub jak można zabawę zmienić, aby była łatwiejsza, czy trudniejsza. Według mnie wiele zabaw jest dla dzieci w bardzo różnym wieku, bo czasem można coś pomóc i zrobić wspólnie lub starsze dziecko może bawić się też w zabawy dla młodszych i nie ma w tym nic złego. Gdybym dodała etykiety wiekowe, to taki 6-7 latek jak zobaczy, że zabawa jest dla 4-5 latków nie będzie chciał się bawić, bo to obciach 😉

Dlatego z własnego doświadczenia i po wielu latach pracy z dziećmi daję Wam wolny i kreatywny wybór bez etykietowania wiekowo naszych propozycji. 🙂 Wszystko natomiast jest posegregowane tematycznie w spisie treści.

Masz inne pytanie?

Pisz śmiało pod adres sklep@mojedziecikreatywnie.pl


dziennik zabaw, ewa wojtan, książka moje dzieci kreatywnie, zabawy dla dzieci, techniki plastyczne dla dzieci