O autorce

Cześć,

Fajnie, że tu jesteś, bo to znaczy, że chcesz mnie lepiej poznać. Opowiem Ci o sobie, a może się okaże, że łączy nas całkiem sporo. 🙂

Nazywam się Ewa Wojtan i od 2013 roku prowadzę jeden z najbardziej kreatywnych wideo blogów rodzinnych w Polsce mojedziecikreatywnie.pl. Dzielę się pomysłami na zabawy, prace plastyczne, naukę przez zabawę i swoją codziennością z wychowywania dwóch wspaniałych synów Adama i Michała.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, plastykiem i ceramikiem, a na co dzień mamą, żoną, blogerką i autorką filmów na YouTube.

W ciągu 9 lat twórczości w internecie wokół bloga zebrała się ogromna społeczność wyjątkowych rodziców, nauczycieli z pasją i osób pracujących na co dzień z dziećmi. Tylko na Facebooku Moje Dzieci Kreatywnie jest z nami ponad 510 tys. obserwatorów, czyli Was! 🙂

ewa wojtan, dziennik zabaw, książka moje dzieci kreatywnie, zabawy dla dzieci

Blog w poszukiwaniu inspiracji odwiedza prawie 300 tys. osób miesięcznie. Nasze pomysły na zabawy i relacje z warsztatów kreatywnych, które wielokrotnie miałam przyjemność prowadzić, można znaleźć również na Instagramie oraz na kanale YouTube Moje Dzieci Kreatywnie.

Jednak największym podsumowaniem 15 lat mojej pracy z dziećmi jako pedagog w domu dziecka, wychowawca przedszkolny, plastyk, ceramik, a potem autorka bloga Moje Dzieci Kreatywnie jest wydanie książki Dziennik Zabaw.

dziennik zabaw, książka z zabawami dla dzieci, kreatywne zabawy dla dzieci, ewa wojtan, moje dzieci kreatywnie

To wyjątkowe podsumowanie mojej pracy, doświadczenia, wiedzy i pasji. Ta książka dojrzewała we mnie przez kilka lat. Planowałam jak będzie wyglądać dbając o każdy szczegół. To spełnienie mojego marzenia, więc jestem przekonana, że będziesz nią zachwycona/zachwycony!

#DZIENNIKZABAW

książka z zabawami dla dzieci, dziennik zabaw, kreatywne zabawy dla dzieci, ewa wojtan, moje dzieci kreatywnie

W Książce znajdziesz zbiór najlepszych i najbardziej sprawdzonych rzeczy opublikowanych na blogu oraz nowości, których na blogu nie znajdziecie, bo przygotowałam je specjalnie do tej książki. Wszystko poparte doświadczeniem, mnóstwem kolorowych zdjęć i sprawdzone zarówno podczas zajęć z grupą dzieci, jak również w domu podczas zabaw z moimi dziećmi.

Jeśli szukasz dobrej i wartościowej książki, która pomoże Ci w codziennej pracy z dziećmi lub szukasz pomysłów na zabawy ze swoim dzieckiem lub dziećmi to DZIENNIK ZABAW jest idealną propozycją dla Ciebie!


Książki wysyłamy w dniach 1-3 grudnia!

28 października kilka dni po premierze naszej książki pokazywałam różne kreatywne zabawy, które możecie wykonać z naszym Dziennikiem Zabaw w Dzień Dobry TVN. Możecie kliknąć na zdjęcie poniżej i zobaczyć mały przedsmak tego, co na Was czeka, gdy otrzymacie już nasz Dziennik Zabaw do domu. 🙂

ewa wojtan, tvn, kreatywne zabawy. dziennik zabaw, moje dzieci kreatywnie, dzień dobry tvn
dziennik-zabaw-tvn-ewa-wojtan
techniki plastyczne dla dzieci, ewa wojtan książka dziennik zabaw
ewa wojtan książka, moje dzieci kreatywnie blog, dziennik zabaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *